Hírek
2011. Szeptember 11. 07:23, vasárnap |
Életmód
Forrás: HírTV
Ismét futottak a rákkutatásért

Tizenkilencedik alkalommal rajtolt el a Fuss a Rákkutatásért Alapítvány, a magyar-kínai gazdasági kamara és a VOSZ jótékonysági futóversenye.
A rendezvény segítségével 1997 óta több mint 150 millió forint értékben jutottak nagy értékű, világszínvonalú berendezésekhez a magyarországi rákkutatással foglalkozó szakemberek. Az Országos Polgárőr Szövetség az alapítvány támogatására gyűjtést is szervezett. A befolyt kétmillió forintot a versenyen adták át.
„Ez egy szörnyű betegség, aminek még mindig nincs meg a megoldása, és legalább egy kis porszemet mi is tudunk gyűjteni” – fogalmazott Takács Ildikó, a Fuss a Rákkutatásért Alapítvány létrehozója. Elmondta: „mi nem pénzt adományozunk, hanem műszert veszünk. Senki nem kap az alapítvány szervező csapatából egy fillért sem”. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 07:39, szerda | Életmód
Visszahívta a forgalomból a 250 grammos S-BUDGET étkezési mákot a Spar
2025. Április 01. 07:24, kedd | Életmód
80 év felett előzetes igénylés nélkül kézhez kapják a Gondosórát
Újabb mérföldkőhöz érkezik a kormány által indított Gondosóra program.
2025. Március 31. 08:05, hétfő | Életmód
Pályázatot írtak ki középiskolásoknak a vasúti átjárós balesetek megelőzése érdekében
A vasúti átjárós balesetek megelőzése érdekében óriásplakát-tervező pályázatot hirdet középiskolásoknak a MÁV és az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság - közölte a MÁV-csoport vasárnap az MTI-vel.
2025. Március 30. 08:48, vasárnap | Életmód
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón: