Hírek
2021. Március 21. 18:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Idős férfitől csalta ki biztosítási pénzét egy nő - VIDEÓ

A csaló több mint kétmillió forintot szerzett meg áldozatától.
Egy biztosítótársaságnál figyeltek fel rá, hogy egy idős ember, akit mindig egy fiatal nő kísért, biztosítási alapjából különböző összegeket utaltatott bankszámlájára – közölte a rendőrség.
A nő azt állította, hogy neki nincs számlája, külföldi munkáltatója nem tudja átutalni a fizetését, ezért pénze az idős sértett bankszámlájára fog érkezni. A biztosító által kiutalt pénzeket a külföldi fizetés gyanánt elkérte a férfitől, aki nem tudta, hogy saját biztosítási alapját adja oda a nőnek.
A budapesti asszony több mint kétmillió forinttal károsította meg az idős férfit. A VII. kerületi rendőrök akkor fogták el, amikor 2021. március 16-án újra a biztosítóhoz ment, hogy az életbiztosítás maradék összegét is megszerezze. A nyomozók a 34 éves J. Noémit csalás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A gyanúsított beismerte a bűncselekmény elkövetését, és elmondta, hogy a kicsalt pénzt elköltötte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!