Hírek
2024. December 19. 20:45, csütörtök | Helyi
Hírek JNSZ vármegyéből

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 5 közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 6 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Kisújszálláson december 18-án reggel, mikor a rendőrök ellenőrizték. A sofőrrel szemben alkoholtesztert alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A férfit további mintavételre előállították a Kisújszállási Rendőrőrsre, vezetői engedélyét elvették. Vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt indult eljárás.
Szintén ittas vezetés miatt kell felelnie annak a férfinak, akit Mezőtúron ellenőriztek a rendőrök ugyanezen a napon délelőtt. Az elektromos kerékpárral közlekedő férfivel szemben alkalmazott alkoholteszter ugyancsak pozitív értéket mutatott.
Szabálysértési őrizetbe vették a rendőrök azt a 30 éves férfit, aki Fegyverneken engedély nélkül közlekedett személygépkocsival. Engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt kell felelnie.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.
2025. Április 19. 12:55, szombat | Helyi
Őrizetben
A Szolnoki Rendőrkapitányság munkatársai egy helyi férfit fogtak el április 15-én kora délután Újszászon, és 261 gramm szintetikus anyagot foglaltak le tőle, de a ruházatából is előkerült zöld növényi őrlemény.