Városlista
2026. március 18, szerda - Sándor

Hírek

2024. Április 15. 14:09, hétfő | Kék hírek
Forrás: police.hu

Hírek JNSZ vármegyéből

Hírek JNSZ vármegyéből

Az elmúlt három napon a vármegye rendőrei 11 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 9 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 72 órában 6 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

Egy helyi lakost ellenőriztek a rendőrök Tiszaföldváron 2024. április 13-án délelőtt. Az elektromos kerékpárral közlekedő férfivel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A férfit további mintavételre előállították.

Szintén ittasan közlekedett robbanómotoros kerékpárjával az a 40 éves férfi, akit Szolnokon ellenőriztek a rendőrök ugyanezen a napon éjjel. Az alkalmazott alkoholszonda pozitív értékét követően, további mintát rögzítettek a sofőrtől.

Mindkét férfinek járművezetés ittas állapotban vétség miatt kell felelnie.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek

Nagy fogás

Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.