Hírek
2024. Február 09. 10:01, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt napon 7 körözött személyt fogtak, és 4 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Jászkiséren 2024. február 8-án délelőtt, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőrt a Szolnoki Járásbíróság eltiltotta a vezetéstől. Az 50 éves férfit előállították, és gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
LETARTÓZTATVA A JÁSZAPÁTI DÍLER
Letartóztatva a jászapáti kábítószer-kereskedő. A férfi a terhelő vallomások ellenére tagadja, hogy dílerkedésre adta a fejét.
2026. Április 25. 06:00, szombat | Helyi
GYÖRFFY BÁL
Déryné Művelődési Központban rendezték meg a hagyományos Györffy bált.
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
FIATALKORÚ GYERMEKÉVEL MENT LOPNI-LETARTÓZTATTÁK
A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt indítványozta egy fegyverneki nő letartóztatását, aki társaival 1 millió forint értékű árut lopott el egy büféből.
2026. Április 24. 06:00, péntek | Helyi
ORSZÁGOS KOMPETENCIAMÉRÉS A „REFIBEN”
Városunkban lezajlott a 6.-7. osztályos diákok tudásszintjét vizsgáló országos kompetenciamérés.
