Hírek
2023. November 24. 10:32, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt nap öt személyt fogtak el. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy újszászi nő közlekedett személygépkocsival Szolnokon 2023. november 23-án dél körül, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy az asszony nem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, mivel a közlekedési előéleti pontjainak száma elérte a 18-at, így vezetői jogosultsága szünetel. A sofőrt előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra és meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 06:00, vasárnap | Helyi
FELROBBANT A KAZÁNHÁZ
Kazánház robbant fel egy kunhegyesi melléképületben, ami miatt gyakorlatilag lakhatatlanná vált egy idős néni háza.
2026. Január 25. 06:00, vasárnap | Helyi
TOVÁBBRA IS LETARTÓZTATÁSBAN MARAD
Az ügyészség döntése szerint továbbra is letartóztatásban marad az újszülött csecsemőjét megölő nő.
2026. Január 24. 06:00, szombat | Helyi
AKTUALITÁSOK A MADARÁSZ IMRE EGYESÍTETT ÓVODÁBAN
Megkezdődött a 2025/26-os nevelési év második féléve az óvodákban, amely az adminisztratív kötelezettségek mellett komoly szakmai munkával is jár. A Madarász Imre Egyesített Óvoda vezetőjénél járt stábunk a téma kapcsán.
2026. Január 24. 06:00, szombat | Helyi
NÉPSZERŰEK A MÚZEUMPEDAGÓGIAI ÓRÁK
A Györffy István Nagykun Múzeum szakavatott munkatárs segítségével szervezi meg néprajzi és helytörténeti foglalkozásait, amelyek között hagyományos témák és újszerű városnéző séták egyaránt szerepelnek.
