Városlista
2025. június 12, csütörtök - Villő

Hírek

2023. Szeptember 06. 10:31, szerda | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 3 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 4 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

Egy jászteleki lakos közlekedett személygépkocsival 2023. szeptember 5-én 18 óra 14 perckor Jászberény belterületén, a Deák Ferenc utcában. Haladása során a Kossuth Lajos utca kereszteződéséhez érve balra kanyarodott Nagykáta irányába azonban nem biztosított elsőbbséget az egyenesen közlekedő kerékpárosnak, és elütötte. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – a kerékpáros, 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, őt az Országos Mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 12. 13:07, csütörtök | Helyi

Biztonságos közlekedés gyerekszemmel

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság rajzpályázatára 803 pályamű érkezett.

2025. Június 12. 13:04, csütörtök | Helyi

Elkaszáltuk

A tolvajok rövid időn belül értékesítették a lopott fűkaszát, azonban a karcagi rendőrök elfogták mindkettejüket, és a bűnjelet is lefoglalták.

2025. Június 12. 06:00, csütörtök | Helyi

NB II-BE JUTOTT A KARCAGI SE

Hatalmas sportsiker. Az NB III. osztályozó 2. mérkőzésén az FC Nagykanizsa csapatát megverte a Karcagi SE, így feljutott NB II-be.

2025. Június 12. 06:00, csütörtök | Helyi

POSTÁN KÜLDTE A KÁBÍTÓSZERT

A darkweben gyűjtötte a megrendeléseket, majd postán küldte a kábítószert a nagykörűi férfi.