Hírek
2023. Április 26. 11:33, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 3 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 3 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett tehergépkocsival Karcagon, a Varró utcában 2023. április 25-én a déli órákban. Az 51 éves sofőr haladása során nem tartott megfelelő oldaltávolságot egy tehergépkocsitól, és annak érintőlegesen nekiütközött. A baleset következtében személyi sérülés nem történt, azonban a parkoló gépkocsiban anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 26. 06:00, szombat | Helyi
JÓ HANGULATBAN TELT A KAKASFŐZŐ FESZTIVÁL
Ebben az évben is összemérték főzőtudásukat a püspökladányi Kakasfőző Fesztiválra nevező csapatok. Kameránkkal mi is ott jártunk a rendezvényen.
2025. Július 26. 06:00, szombat | Helyi
MÉG A RENDŐRÖKRE IS RÁTÁMADTAK KUNMADARASON
Pár perc alatt lincshangulat alakult ki Kunmadarason egy családi perpatvar során.
2025. Július 25. 06:00, péntek | Helyi
KORLÁTOZÁS VAN ÉRVÉNYBEN HAMVAK SZÓRÁSÁNÁL
Korlátozás van érvényben hamvak szórása esetén. A Közép-Tisza Vidéki Vízügyi Igazgatóság felhívása következik.
2025. Július 25. 06:00, péntek | Helyi
IDŐS EMBERT BÁNTALMAZOTT KÉT HUSZONÉVES
Idős embert bántalmazott két huszonéves, hogy bort szerezzen, évekre fegyházba kell vonulniuk.