Hírek
2023. Február 02. 08:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 10 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Karcagi Rendőrkapitányság eljárást indított járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy kunmadarasi lakos ellen. A személygépkocsival közlekedő 35 éves férfit a rendőrök 2023. február 1-jén 23 óra körül ellenőrizték Karcag belterületén. Az intézkedés során a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A jogsértőt előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra további mintavételre, vezetői engedélyét a helyszínen elvették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 06:00, szombat | Helyi
SÁVOLT KAROLINA KIÁLLÍTÁSA TISZAFÜREDEN
Sávolt Karolina festményeiből nyílt kiállítás Tiszafüreden.
2025. Június 07. 06:00, szombat | Helyi
EGY HÉT ALATT 10 DÍLER LETARTÓZTATÁSÁT KEZDEMÉNYEZTE AZ ÜGYÉSZSÉG
Az elmúlt bő egy hét leforgása alatt a vármegyénkben négy járási ügyészség, öt ügyben, összesen 10 díler,
2025. Június 07. 06:00, szombat | Helyi
ZÖLDNAP A BEREKFÜRDŐI VERESS ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN
Kibővítették a berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola kertjét. A munka dandárját maguk a diákok végezték, mint ahogy a frissen ültetett fűszerpalánták gondozását is ők vállalták.
2025. Június 06. 14:31, péntek | Helyi
Elismerték a fiatal alkotókat
Pénteken került sor az Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói Pályázata vármegyei fordulójának eredményhirdetésére.