Hírek
2022. November 26. 09:56, szombat |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában nem jutott a rendőrség tudomására személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset. Az elmúlt napon a megye rendőrei 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 9 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
Járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Mezőtúri Rendőrkapitányság egy törökszentmiklósi lakos ellen. A személygépkocsival közlekedő férfit 2022. november 25-én este ellenőrizték a járőrök Mezőtúr belterületén. Az intézkedés során a rendőrök a 41 éves férfivel szemben alkoholszondát alkalmaztak, amely pozitív értéket mutatott. A jogsértőt a járőrök további mintavételre előállították. A rendőrök megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:22, péntek | Helyi
Befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása
183 óra után befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása.
2026. Július 23. 11:55, csütörtök | Helyi
Saját kistestvérét bírta rá lopásra
A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetése büntette miatt emelt vádat egy 20 éves nővel szemben, aki saját 13 éves testvérét vette rá arra, hogy lopjon.
2026. Július 22. 16:20, szerda | Helyi
Szoba égett egy abádszalóki házban
A tűzoltóknak két oxigénpalackot és egy fegyverszekrényt is ki kellett menteni a tűzből.
2026. Július 20. 19:46, hétfő | Helyi
Egy háromtagú szolnoki család életét mentette meg az érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap este Szolnokon, egy Kolozsvári úti társasházi lakásban.
