Hírek
2022. Szeptember 26. 09:57, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a megye rendőrei 6 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival 2022. szeptember 25-én éjszaka Szolnok belterületén. Haladása során a Pozsonyi úton megállt az úttest szélére húzódva, majd onnan elindulását követően balra, egy ingatlan behajtójára kívánt kanyarodni. A manőver során nem biztosított elsőbbséget a gépkocsit előző kerékpárosnak és elütötte. A baleset következtében a biciklis súlyos sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 06:00, szerda | Helyi
VÁROSI PEDAGÓGUSNAP
Ünnepélyes keretek között köszöntötték a város pedagógusait Karcagon. A Városi Önkormányzat által szervezett eseményen nemcsak a köszönet szavai hangoztak el, hanem átadták a legrangosabb helyi szakmai elismeréseket is.
2026. Június 10. 06:00, szerda | Helyi
KIÁLLÍTÁS NYÍLT A REFORMÁTUS NAGYTEMPLOMBAN
Ritkán látható kincsek költöztek a karcagi Református Nagytemplom galériájába.
2026. Június 10. 06:00, szerda | Helyi
LETARTÓZTATÁSBAN-8 ÉVEN KERESZTÜL KÁROSÍTOTTA A KÖLTSÉGVETÉST
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség minősített költségvetési csalás bűntette és más bűncselekmények miatt indítványozta egy megyebeli férfi letartóztatását,
2026. Június 10. 06:00, szerda | Helyi
ELÜTÖTTE, MAJD TOVÁBBHAJTOTT
Csak pár centiméteren múlott, hogy nem a kerékpárját toló fiatalt, hanem a járművet ütötte el egy jászberényi nő. Az ütközést követően megállás nélkül továbbhajtott.
