Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2022. Szeptember 14. 11:24, szerda | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

Az elmúlt napon a megye rendőrei öt személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint öt ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a hatóság tudomására.

A Tiszafüredi Rendőrkapitányság járőrei 2022. szeptember 13-án 10 óra 33 perckor Tiszafüred belterületén egy motorkerékpárost akartak ellenőrzés alá vonni, azonban a motoros a rendőri karjelzésnek nem tett eleget, tovább hajtott Abádszalók irányába. A rendőrök a 33-as főúton tudták megállítani a járművezetőt Abádszalók és Tiszaderzs között, majd megállapították, hogy a budapesti sofőr nem rendelkezik a motorkerékpár vezetéshez szükséges „A” kategóriás vezetői engedéllyel. A jogsértőt előállították a Tiszafüredi Rendőrkapitányságra, szabálysértési ügyben eljárás alá vont személyként meghallgatták, majd a gyorsított bírósági eljárás lefolytatásáig őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Június 09. 06:00, kedd | Helyi

350 ÉVES A KARCAGI REFORMÁTUS OKTATÁS

350 éves a karcagi református oktatás, emellett több fontos évfordulót is ünnepel az idei tanévben az intézmény. Mindezek apropóján jubileumi emlékhetet szervezett a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ.

2026. Június 09. 06:00, kedd | Helyi

KÉSZÜL A NYÁRI SZEZONRA A LIGET ÚTI SPORTCENTRUM

Nyáron sem áll meg az élet a Karcagi Liget Úti Sportcentrumban.

2026. Június 09. 06:00, kedd | Helyi

BALESETET OKOZOTT-LETARTÓZTATTÁK

A Szolnoki Járási Ügyészség segítségnyújtás elmulasztásának a veszélyhelyzetet előidéző által elkövetett bűntette miatt indítványozta egy törökszentmiklósi férfi letartóztatását.