Hírek
2022. Június 28. 16:53, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök. Az elmúlt napon a megye rendőrei három személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt 2022. június 27-én, a délutáni órákban Kunszentmárton külterületén. Egy 52 éves kecskeméti lakos közlekedett személygépkocsival a 442-es úton Tiszaföldvár felől Kunszentmárton irányába. Haladása során az előtte haladó járműszerelvény előzésébe kezdett, azonban nem győződött meg arról, hogy a mögötte haladó gépkocsi már megkezdte az ő előzését, és összeütköztek. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – egy személy könnyű sérülést szenvedett.
Az intézkedés során megállapítást nyert, hogy a kecskeméti sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezik, ezért vele szemben engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt is eljárást kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Helyi
ŐRIZETBEN A JÁSZAPÁTI BOLTBETÖRŐ
A rendőrök őrizetbe vettek egy 25 éves helyi férfit, aki az elmúlt időszakban több jászapáti üzletbe is betört.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
KIVÁLÓAN TELJESÍTETTEK A GYÖRFFY-S DIÁKOK
A Györffy István Katolikus Általános Iskolában az idei félév a kiemelkedő teljesítményekről szólt.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
KÉT HELYEN IS MEGSZÓLALT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ugyanazon a napon Jászberényben és Szolnokon is jelzett a szén-monoxid érzékelő, ezzel több ember életét megmentve.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
IDÉN IS REMEK HANGULATBAN TELT A VADÁSZBÁL
Idén is remek hangulatban telt a Karcagi Nagykun Vadásztársaság Vadászbálja.

