Hírek
2022. Május 18. 09:08, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei 3 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 5 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy 19 éves tiszadobi lakos ellen orvhalászat vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság. A rendelkezésre álló adatok szerint a fiatalember 2022. május 17-én a délutáni órákban Tiszadob külterületén, a Tisza folyó vizében egy nyolc méteres nyakzó hálóval végzett jogosulatlanul halászati tevékenységet. A halászati őrök a hálóban dévérkeszeget találták, amit a folyóba visszahelyeztek. Az egyenruhások a Tokaji Vízirendészeti Rendőrkapitányságra előállították a jogsértőt, akit gyanúsítottként kihallgattak. A terhelt beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi
NYÍLIK A TUBARÓZSA
Kevés növénynek kedvezett a száraz, meleg idő. E kevés növények egyike a tubarózsa, amely bőven terem egy karcagi kiskertben. És jellegzetes illatával betölti az egész utcát.
2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi
A SÉRTETT UTOLSÓ FORINTJAIT VETTE EL
A Karcagi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 28 éves kenderesi férfi letartóztatását, aki 2025. augusztus közepén, kora délutáni időpontban,
2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi
ŐSZI RENDEZVÉNYEIRE KÉSZÜL A MŰVÉSZETI ISKOLA
Készül az őszi programokra a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.
2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi
VASÚTI SÍNEK MELLÉ DOBTÁK A KISKUTYÁKAT
Kishíján elpusztult az a 4 kiskutya, akiket gazdája a tűző napon egy dobozban hagyott a vasúti sínek mellett Törökszentmiklóson.