Hírek
2022. Április 01. 11:36, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra legfontosabb rendőrségi eseményeiből.
Az elmúlt napon a megye rendőrei hét körözött személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint két ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy tiszaroffi lakos közlekedett személygépkocsival 2022. március 31-én 15 óra körül a 3222-es úton, Kunhegyes irányából Tiszagyenda felé. Haladása során a sofőr egy jobbra ívelő útkanyarulatban elveszítette uralmát a jármű irányítása felett, áttért a menetiránya szerinti bal oldalba, ahol lehajtott az úttestről és az út melletti fáknak ütközött. A baleset következtében a gépkocsivezető súlyos sérülést szenvedett.
Felhívjuk a gépkocsivezetők figyelmét, hogy közlekedésük során a megengedett sebességhatáron belül mindig az útviszonyoknak megfelelően válasszák meg a gépjármű sebességét!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi
TÉRKÉPES FUTÁS KARCAG BELVÁROSÁBAN
Futni, tájékozódni egyszerre. Idén is sokakat megmozgatott a karcagi belvárosi térképes futás.
2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi
TARAJOS SÜLÖK TŰNTEK EL
Eltűntek a Jászberényi Állat és Növénykert tarajos süljei. Hála a megfeszített keresőmunkának, az egyikük gyorsan előkerült.
2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi
SZOLNOKI DROGDÍLER KERÜLT LETARTÓZTATÁSBA
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta egy 51 éves férfi letartóztatását.
2025. Október 30. 06:00, csütörtök | Helyi
JELZETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ ABONYBAN
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő Abonyban, egy Móricz Zsigmond utcai családi házban. Egy négyfős család köszönheti az életét az eszköznek.
