Hírek
2022. Január 05. 09:42, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

A vezetéstől eltiltották, mégis ittasan okozott balesetet.
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei három személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint két ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Szolnoki Rendőrkapitányság eljárást indított járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy helyi lakos ellen. Az 58 éves férfi személygépkocsival közlekedett 2022. január 4-én 23 óra 40 perc körül Szolnok belterületén az Ady E. úton. Haladása során felhajtott a járdaszigetre, kidöntötte az ott kihelyezett jelzőtáblát, majd egy közeli parkolóban állt meg. A rendőrök a férfivel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív eredményt mutatott, ezért előállították további mintavételre. Az ellenőrzés során az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, korábban ittas vezetés miatt eltiltották a vezetéstől. A baleset során a gépkocsivezető – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 06:28, szerda | Helyi
VÁDAT EMELT AZ ÜGYÉSZSÉG AZ ÖCSÖDI GYILKOS ELLEN
VÁDAT EMELT AZ ÜGYÉSZSÉG AZ ÖCSÖDI GYILKOS ELLEN
2025. Szeptember 10. 06:26, szerda | Helyi
IDÉN IS IGÉNYELHETŐ A HPV ELLENI OLTÁS
IDÉN IS IGÉNYELHETŐ A HPV ELLENI OLTÁS
2025. Szeptember 10. 06:24, szerda | Helyi
KÖZFOGLALKOZTATÁSI KIÁLLÍTÁS SZOLNOKON
KÖZFOGLALKOZTATÁSI KIÁLLÍTÁS SZOLNOKON
2025. Szeptember 10. 06:20, szerda | Helyi
ŐSZI PROGRAMOKRA KÉSZÜL A KÖNYVTÁR
ŐSZI PROGRAMOKRA KÉSZÜL A KÖNYVTÁR