Hírek
2021. December 27. 13:44, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Őrizetbe vették az engedély nélkül vezető jászkiséri autóst.
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei két személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint két ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Szolnoki Rendőrkapitányság eljárást indított engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt egy jászkiséri lakos ellen. A személygépkocsival közlekedő 31 éves férfit 2021. december 26-án kora délután igazoltatták Újszász belterületén. A rendőrök megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 08:00, kedd | Helyi
ELLENŐRZÉS SZÁRAZFÖLDÖN ÉS VÍZEN
Földön és vízen ellenőriztek a rendőrök és a társszervek munkatársai a Tisza-tó térségében.
2025. Július 29. 08:00, kedd | Helyi
JÁSZÁROKSZÁLLÁSI DÍLERT VONTAK KI A FORGALOMBÓL
A Jászberényi Járási Ügyészség kábítószer- kereskedelem büntette miatt indítványozta egy 27 éves jászárokszállási férfi letartóztatását.
2025. Július 27. 06:00, vasárnap | Helyi
ÚJABB LOPÁSOK A TÖBBSZÖRÖS VISSZAESŐ ROVÁSÁN
Márciusban ítélték el többszörös visszaesőként első fokon, de ez sem tartotta vissza az újabb lopásoktól.
2025. Július 27. 06:00, vasárnap | Helyi
KÁPOSZTÁSI JÓZSEFNÉ KERTJÉBEN SOKMINDEN MEGTEREM
Bár idén kevesebb karcagi csatlakozott a Magyarország legszebb konyhakertje mozgalomhoz, mint korábban, ez egyáltalán nem jelent színvonalcsökkenést.