Hírek
2021. Április 13. 11:00, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei hat ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá két személyt fogtak el az ellenük kiadott körözés alapján.
Egy abádszalóki lakos közlekedett tehergépkocsival, a 4. számú főúton, Szolnok irányába, 2021. április 12-én a reggeli órákban. A sofőr haladása során elveszítette uralmát járműve irányítása felett, letért az útpadkára, és a menetiránya szerinti bal oldali vízelvezető árokba csapódott. A baleset következtében a sofőr sérülést nem szenvedett, a tehergépkocsiban anyagi kár keletkezett.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Szolnokon, a Dr. Sebestyén Gyula körúton 2021. április 12-én az esti órákban, amikor járműve elé, jobb oldalról egy őz ugrott ki a bozótosból, amit a sofőr autójával elütött. Az ütközés következtében az őz elpusztult, a személyautóban anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 10:37, hétfő | Helyi
Munkagépek az utakon
Az elkövetkezendő időszakban több mezőgazdasági vontatóval, lassú járművel és önjáró munkagéppel találkozunk az utakon.
2025. Július 07. 10:33, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlatai:
2025. Július 06. 06:00, vasárnap | Helyi
KÉT ÜTEMBEN ZAJLIK AZ EGYKORI ÚRI KASZINÓ FELÚJÍTÁSA
Kaszinóból galéria. Ha minden jól megy, még idén megnyílhat Karcag legújabb közgyűjteménye az egykori úri kaszinóban. A munkálatok folynak, kormányzati és TOP-os támogatásból.
2025. Július 06. 06:00, vasárnap | Helyi
LEZÁRULT AZ IDEI ELSŐ PET KUPA
Véget ért az idei első PET Kupa verseny, melyen 15 mindenre elszánt csapat tisztította a Tisza-tavat. Most a korábbi éveket is meghaladó mennyiség, több mint 10 tonna hulladék gyűlt össze.