Hírek
2021. Április 01. 20:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből

Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A megye rendőrei az elmúlt napon három ittas járművezetővel szemben intézkedtek és egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. március 31-én 15 óra körül Tiszaföldvár belterületén. Haladása során egy kereszteződésben nem biztosított elsőbbséget a védett úton érkező személygépkocsinak és összeütköztek. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – két utas nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Kérjük, hogy a kihelyezett közúti jelzőtáblákat semmilyen körülmények között ne hagyják figyelmen kívül, a kereszteződésekbe mindig kellő körültekintéssel haladjanak be.
…, hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi
A SÉRTETT UTOLSÓ FORINTJAIT VETTE EL
A Karcagi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 28 éves kenderesi férfi letartóztatását, aki 2025. augusztus közepén, kora délutáni időpontban,
2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi
NYÍLIK A TUBARÓZSA
Kevés növénynek kedvezett a száraz, meleg idő. E kevés növények egyike a tubarózsa, amely bőven terem egy karcagi kiskertben. És jellegzetes illatával betölti az egész utcát.
2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi
ŐSZI RENDEZVÉNYEIRE KÉSZÜL A MŰVÉSZETI ISKOLA
Készül az őszi programokra a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.
2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi
VASÚTI SÍNEK MELLÉ DOBTÁK A KISKUTYÁKAT
Kishíján elpusztult az a 4 kiskutya, akiket gazdája a tűző napon egy dobozban hagyott a vasúti sínek mellett Törökszentmiklóson.