Városlista
2025. szeptember 14, vasárnap - Szeréna

Hírek

2021. Március 20. 19:30, szombat | Helyi
Forrás: police.hu

Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből 

Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből 

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a megye rendőrei három ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá három személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. március 19-én 22 óra körül Tiszasüly belterületén. Haladása során egy kereszteződésben elveszítette uralmát a gépkocsi irányítása felett és nekiütközött egy villanyoszlopnak, amely kitört. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a jármű vezetője nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Az intézkedés során a 29 éves férfival szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért a jogsértő vezetői engedélye elvételre került.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi

NYÍLIK A TUBARÓZSA

Kevés növénynek kedvezett a száraz, meleg idő. E kevés növények egyike a tubarózsa, amely bőven terem egy karcagi kiskertben. És jellegzetes illatával betölti az egész utcát.

2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi

A SÉRTETT UTOLSÓ FORINTJAIT VETTE EL

A Karcagi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 28 éves kenderesi férfi letartóztatását, aki 2025. augusztus közepén, kora délutáni időpontban,

2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi

ŐSZI RENDEZVÉNYEIRE KÉSZÜL A MŰVÉSZETI ISKOLA

Készül az őszi programokra a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.

2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi

VASÚTI SÍNEK MELLÉ DOBTÁK A KISKUTYÁKAT

Kishíján elpusztult az a 4 kiskutya, akiket gazdája a tűző napon egy dobozban hagyott a vasúti sínek mellett Törökszentmiklóson.