Hírek
2021. Március 05. 21:27, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből

Az elmúlt 24 órában történt. Az elmúlt napon a megye rendőrei hat ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Egy zagyvarékasi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. március 4-én 14 óra 50 perc körül Szolnok belterületén, a Rékasi felüljárón, Újszász irányából a belváros felé. A gépkocsivezető haladása során hátulról nekiütközött az előtte közlekedő, forgalmi okból megálló autónak, amiben – az elsődleges orvosi vélemény szerint – a baleset következtében két személy könnyű sérülést szenvedett. Az ütközést követően a hátsó gépkocsi sofőrje megállt ugyan, de segítségnyújtás és adatainak hátrahagyása nélkül elhajtott a helyszínről.
A rendőrök rövid időn belül azonosították az elhajtó gépkocsi vezetőjét, és előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI
Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET
Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
RABLÁS LETT A ZENEHALLGATÁS VÉGE
A gyanúsított mindent tagad, pedig a rendőrök nála találták meg a mobiltelefont. Talán a fogdán felfrissül az emlékezete.
2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi
SNICCERREL RABOLT
A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.