Hírek
2020. December 27. 22:48, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, továbbá egy ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Egy hódmezővásárhelyi lakos közlekedett személygépkocsival 2020. december 26-án 15 óra 45 perc körül Szegeden, a Huszár Mátyás rakparton, amikor a sofőrt a Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság munkatársai ellenőrizték. A férfival szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a járművezetőt hiteles légalkoholmérés céljából előállították a Szegedi Rendőrkapitányságra, ahol további két alkalommal is pozitív értéket fújt. A rendőrök elvették a helyszínen a sofőr vezetői engedélyét. A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt folytat eljárást.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság ismételten felhívja a figyelmet, hogy aki ittasan vagy kábítószer hatása alatt járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal, és mások életét is veszélyezteti. Kérjük, hogy a balesetek megelőzése érdekében, a vezetés megkezdése előtt, ne fogyasszanak szeszes italt!
...hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 06:00, szombat | Helyi
FEJLESZTÉSEK AZ AKÁCLIGET GYÓGY-ÉS STRANDFÜRDŐBEN
Gőzerővel dolgoznak a szakemberek a gyermekmedencénél. A tavalyi szezonban tapasztalt jelentős aljzathibák miatt elkerülhetetlenné vált a felújítás.
2026. Március 14. 06:00, szombat | Helyi
ROMA NAP A KINIZSI UTCAI OVIBAN
Színes népviseletek és a közös éneklés öröme töltötte meg élettel a karcagi Kinizsi utcai óvodát. Az intézmény már ötödik alkalommal rendezte meg Roma Napját, amelynek célja a roma kultúra értékeinek bemutatása és az identitástu
2026. Március 13. 06:00, péntek | Helyi
KUNMADARASI DÍLEREK LAKAT ALATT
A Karcagi Járási Ügyészség kábítószer kereskedelem bűntette miatt indítványozta 4 kunmadarasi díler letartóztatását.
2026. Március 13. 06:00, péntek | Helyi
AKTÍV NYUGDÍJASÉLET KARCAGON
Karcagon a nyugdíjas évek nem a visszavonulásról, hanem az aktív közösségi életről szólnak.
