Hírek
2018. Április 04. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hét év börtönt kapott egy gyerekeket molesztáló férfi
A Budapest Környéki Törvényszék 7 év 6 hónap fegyházbüntetésre ítélte azt a férfit,
akit tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekmény végeztetésével elkövetett szexuális erőszak bűntettével vádolt a Ráckevei Járási Ügyészség.
A törvényszék keddi, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a férfi együtt lakott a 2010-ben született kiskorúval és családjával, mivel a nagybátyja volt, aki szexuálisan vonzódott a kiskorúakhoz. Előfordult, hogy a család baráti társaságába tartozó ismerős gyermekéről pornográfnak nem minősíthető fényképfelvételeket készített, valamint a további találkozásaik alkalmával úgy közelített a kislányhoz, mintha szerelmes lenne belé és szexuálisan molesztálta.
A vádlott férfi 2013-ban az akkor 3,5 éves kiskorúval egyedül maradt a lakásban, szexuális cselekményre vette rá, cserébe megígérte neki, hogy játszhat a mobiltelefonján lévő játékokkal. Ez végül úgy derült ki, hogy a kislány hasonló játékot akart játszani az öccsével, aminek az anya is szemtanúja volt. Amikor erről megkérdezte, a kislány azt mondta, hogy ilyen vele már megesett a nagybátyjával.
A nem jogerős ítélet ellen a vádlott és védője enyhítésért és felmentésért fellebbezett, az ügyész 3 nap gondolkodási időt kért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
