Hírek
2018. December 09. 12:51, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman szenvedtek szén-monoxid-mérgezést Kozármislenyben
Három embert szállítottak kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával egy kozármislenyi lakásból szombat este - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A közlemény szerint a Viola utcai négylakásos sorház egyik lakásában három lakó lett rosszul. A kiérkező tűzoltók és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat munkatársai rendkívül magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a lakásban. A gázkazánt elzárták, a gázszolgáltató szakembereinek értesítését kérték.
A mentők ellátták az érintett lakókat, majd kórházba szállították őket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.

