Hírek
2021. Április 11. 07:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: police.hu
Halálos motorbaleset történt Kazincbarcikán
Kórházi ellátása közben halt meg az a férfi, aki motorozás közben egy oszlopnak ütközött Kazincbarcikán.
Szemtanuk riasztották a rendőrség és a mentőszolgálat munkatársait egy kazinbarcikai motorbalesethez, amely szombaton 10 óra 20 perckor történt a Jószerencsét úton Egy motoros, a nem megfelelően megválasztott sebesség miatt a kanyarban lesodródott az útról, és villanyoszlopnak ütközött – közölte a rendőrség.
A motorost súlyos, életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel szállították kórházba. A 46 éves sajóivánkai férfi életét, az életmentő beavatkozások ellenére sem sikerült megmenteni, kezelése közben meghalt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld
Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek
Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.
2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld
Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt
Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.
2026. Május 12. 07:10, kedd | Belföld
Eltörölné a kancellári rendszert a leendő oktatási miniszter
Átvilágítják a tankerületeket és az igazgatókat, felülvizsgálják a Nemzeti Alaptantervet.
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
