Városlista
2025. február 7, péntek - Tódor

Hírek

2012. Október 30. 12:01, kedd | Belföld
Forrás: Pest Megyei Rendőr-főkapitányság

Halálos baleset és teljes útzár az M0-áson

Halálos baleset és teljes útzár az M0-áson

Teljes útzár mellett helyszínelnek a rendőrök az M0-ás autóút 58-as kilométerénél, az M5-ös autópálya felé vezető oldalon.

Egy személyautó eddig ismeretlen okból a szalagkorlátnak ütközött. A balesetben a gépjármű utasa olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. Az autó vezetője súlyosan megsérült.
A baleset miatt az M0-ásra a Kistarcsánál jelenleg nem tudnak felhajtani az autósok. Kerülni a főváros XVI. kerületén át tudnak.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 07. 07:18, péntek | Belföld

Hatsávossá bővül az M1-es autópálya Győrig

Megkezdődik az M1-es autópálya hatsávosra bővítése Budapest és Győr között 2025 augusztusában.

2025. Február 07. 07:15, péntek | Belföld

Karácsony Gergely: Budapest győzött, a város érdeke felülírta az ingatlanpanamát

A kormány végre meghátrált, amit már évekkel ezelőtt kellett volna, azt csütörtökön elismerték: mini-Dubaj helyett győzött Budapest érdeke -

2025. Február 07. 07:14, péntek | Belföld

Felhős, de száraz, hideg idő várható a hétvégén

Csendes, jellemzően felhős-borult, de száraz, hideg idő várható a hétvégén - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

2025. Február 07. 07:13, péntek | Belföld

Gulyás Gergely szerint a 13. havi nyugdíjat folyamatos támadások érik a Brüsszel markában lévő ellenzék részéről

A 13. havi nyugdíj a jövőben is a magyar nyugellátás fontos része lesz, és a magyar kormány továbbra is elkötelezett amellett, hogy növelje a nyugdíjak vásárlóerejét, megvédje a nyugdíjasokat -