Hírek
2018. Május 13. 08:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset az M3-ason, a segítőt is elütötték
Halálos baleset történt szombat este az M3-as autópályán Bagnál, a Vásárosnamény felé vezető oldalt teljes szélességében lezárták a helyszínelés idejére- közölte a rendőrség az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint egy ember életét vesztette, egy pedig megsérült, miután összeütközött két személykocsi a 38-as kilométernél.
A police.hu közölte: egy autó a szalagkorlátnak ütközött, majd ennek nekiütközött egy másik autó. Egy személy a helyszínen életét vesztette, majd egy segíteni szándékozó férfit is elütöttek, akit orvosok látnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

