Hírek
2014. Július 17. 15:55, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Halálos baleset a 64-es főúton Dégnél

Kamion, személyautó és kisteherautó ütközött a 64-es főúton Dég és Mezőszilas között csütörtökön, a balesetben egy felnőtt és egy gyerek meghalt. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
A katasztrófavédelem az MTI-vel közölte, hogy a balesetben további két gyerek súlyosan megsérült. A sérültek mind a személyautó utasai voltak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet
2025. Április 02. 07:36, szerda | Kék hírek
Eltűnt egy két éves kislány Zalaegerszegen
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Tizenhárom év fegyházat kapott az élettársát halálra késelő sajószentpéteri férfi
Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt tizenhárom év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 32 késszúrással végzett élettársával 2023 decemberében Sajószentpéteren