Hírek
2019. December 03. 09:55, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Ha tükör jég van, maradjunk otthon, nézzük a tévét - Így kampányol Aranyosi Péter - VIDEÓ
Csúszós, jeges úton, kellő rutin és tudás nélkül vezetni korántsem olyan vicces, mint Aranyosi Péter módon gumit cserélni.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Balesetmegelőzési Bizottság felkérésére Aranyosi Péter Karinthy-gyűrűs miskolci humorista kipróbálta a csúszós, jeges utat szimuláló SKIDCAR elnevezésű rendőrségi autót – közölte a rendőrség oldalán.
A rendőrség ezzel, illetve gyakorlati tanácsaival is felhívja a figyelmet a biztonságos közlekedésre.
A rendőrségi tapasztalatok szerint ugyanis a személyi sérüléssel járó, valamint az anyagi káros közúti közlekedési balesetek száma jelentősen megemelkedik az őszi és téli időszakban, a csúszós, jeges, latyakos út- és rossz látási viszonyok mellett. A járművezetők nagy része azonban nem rendelkezik megfelelő gyakorlattal és rutinnal a biztonságos manőverezéshez vészhelyzetben.
„Péter tudja, hogyan kell vezetni csúszós úton.
Péter nem hajt gyorsan.
Legyél Te is olyan, mint Péter”!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
