Hírek
2021. Április 19. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Gumilövedékes pisztollyal lőttek egy férfira és lányára

Gumilövedékes pisztollyal lőttek rá egy férfira és lányára a jászapáti házuk udvarán - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon vasárnap.
Azt írták: a rendőrséget a sértett értesítette arról, hogy szombaton késő délután megállt a házuk előtt egy személygépkocsi, az autóból férfiak szálltak ki, akik szidalmazták őt és a családját. Ezután bementek az udvarra, ahol egy gumilövedékes pisztollyal lábon lőtték őt és a lányát, majd távoztak.
A férfi és a lánya könnyebben sérült meg, a mentők kórházba vitték őket - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a rendőrök négy jászapáti férfit állítottak elő, egyikük lakóhelyén megtalálták a forgótáras gumilövedékes gáz-riasztópisztolyt, amelyet az ahhoz tartozó lövedékekkel együtt lefoglaltak. A négy ember ellen csoportosan, felfegyverkezve elkövetett magánlaksértés, valamint könnyű testi sértés gyanúja miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.