Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2016. Március 13. 00:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti

Gázriasztófegyverrel raboltak ki egy sportboltot Budapesten

Gázriasztófegyverrel raboltak ki egy sportboltot Budapesten

Kiraboltak egy sportboltot a főváros V. kerületében péntek este, és ennek során egy gázriasztófegyvert is elsütöttek - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon.

A tájékoztatás szerint egy ismeretlen férfi bement az üzletbe, ahol megfenyegette az alkalmazottat és a bevételt követelte. Miután megkapta a kasszában lévő pénzt, egy lövést adott le a levegőbe, és elmenekült a helyszínről. A rablás során senki nem sérült meg.

A rendőrség keresi a férfit, aki 180 centiméter magas, rövid, barna hajú, és különös ismertetőjele, hogy csupán egy foga van. Az ismeretlen tettesről a BRFK fényképeket tett közzé a honlapján, és azt kéri, jelentkezzenek azok, akik felismerik a férfit vagy információjuk van a bűncselekményről.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek

Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben

Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.