Hírek
2013. Február 22. 17:41, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Évértékelő – MSZP: Magyarország jobb beszédet és jobb kormányzást érdemelne
Magyarország jobb beszédet és jobb kormányzást érdemelt volna – reagált Orbán Viktor miniszterelnök pénteki évértékelőjére a szocialisták szóvivője.
Török Zsolt pénteki sajtótájékoztatóján úgy fogalmazott: az elmúlt három év kormányzása azt bizonyítja, hogy Orbán Viktor nem tudja mit kellene csinálni, míg a beszéd azt, hogy a miniszterelnök nem tudja mit kellene mondani
Szavai szerint a 25 éve a politikai porondon szereplő miniszterelnök „ugyanazokat a közhelyeket, ugyanazokat az olcsó poénokat puffogtatta” korábban is, mint most. Orbán Viktor húsz éve erős Magyarországról beszél, de azt még mindig csak a jövő időben teszi - tette hozzá.
Az ország sokkal rosszabb helyzetben van, az emberek sokkal nehezebb körülmények között élnek, mint korábban - jelentette ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
