Hírek
2012. Június 27. 08:40, szerda |
Bulvár
Forrás: MTI
"Eltitkolt" egymillió dolláros cipőkollekciója miatt perli volt nejét egy üzletember
Tulajdonrészt szeretne volt felesége egymillió dollárt (230 millió forintot) érő cipőkollekciójából egy Wall Street-i üzletember, aki bírósági keresetében arra hivatkozott, hogy válása idején nem tudott a nagy értékű gyűjteményről.
A pert indító Daniel Shark szerint felesége, Beth 1200 pár cipőből álló kollekcióját New York-i lakásuk egy titkos szobájában tartotta, amiről ő csak a 2009-ben lezajlott 3,25 millió dolláros válópert követően szerzett tudomást - ismertette kedden a The Daily Telegraph online kiadása.
A fantasztikus cipőkollekcióból nagyjából 700 pár származik Christian Louboutin műhelyéből, akinek vörös talpú lábbelijei páronként akár négyezer dollárt (920 ezer forintot) is kóstálnak. Shark felesége "műtárgyaknak" tekinti a francia tervező cipellőit, és fenntartás nélküli rajongását mi sem jelzi jobban, mint hogy a márkanevet magára is tetováltatta.
A 42 éves nő új philadelphiai otthonában négy szobában őrzi gyűjteményét, a legbecsesebb darabokat kóddal nyíló helyiségben tartja. A honlap szerint a legértékesebb darab Elizabeth Taylor egykori cowboycsizmája, amelyet Shark asszony üvegtárolóban helyezett el, és a színésznő fotóját is mellé akasztotta.
A pókerjátékos asszony nevetségesnek minősítette, hogy volt férje ne tudott volna a cipőkről, és arról, hogy a közös hálószobájukhoz tartozott egy gardrób. Mint mondta: felveszi a harcot pereskedő férjével.
Beth Shark egyébként tagadta, hogy cipőfüggő lenne. Nem kényszeresen, hanem tudatosan szerzi be a cipőket - magyarázta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
