Hírek
2021. Április 15. 10:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
ELSŐ TISZTI KINEVEZÉS SZOLNOKON

Kinevezése alkalmából köszöntött egy kollégát Jász-Nagykun-Szolnok megye rendőrfőkapitánya.
Egy kolléga részére adta át tiszti kinevezési okmányait 2021. április 14-én dr. Rádi Norbert r. ezredes, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője.
Az országos rendőrfőkapitány, iskolai végzettségére és kiemelkedő szakmai tevékenységére figyelemmel 2021. április 1-jei hatállyal főhadnaggyá nevezte ki Szabó Csaba r. zászlóst, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság vizsgálóját.
A kollégának gratulálunk a kinevezéshez!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 02. 15:51, szombat | Helyi
TÖBB MINT 32 MILLIÓT LOPTAK EL A PÉNZVÁLTÓBÓL
A Szolnoki Járási Ügyészség jelentős értékre elkövetett lopás bűntette miatt emelt vádat egy nővel, 2 férfival és 2 fiatalkorú fiúval szemben, akik együttműködve egy pénzváltó széfjét ürítették ki Szolnokon.
2025. Augusztus 02. 08:00, szombat | Helyi
MEGMENTETTÉK A KIHALÁSTÓL A SZÉKI CSÉREKET
Megmenekült madarak. Kis híján kihalt fajjá vált a széki csér. A legnagyobb egyedszámban a Nagykunságban élő madárnak kevesebb, mint harminc egyede maradt meg.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI
Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET
Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.