Hírek
2019. Április 04. 11:31, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Csempészárút árult mosókonyhájából egy férfi Nyíregyházán

Csempészett cigarettát és szeszesitalokat találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy nyíregyházi ingatlanon.
Az ellenőrzés során a trafiknak berendezett mosóhelyiségben mintegy 2500 doboz különféle márkájú adózatlan cigarettát, valamint körülbelül harminc liter ukrán származású, igazolatlan eredetű különféle szeszesitalokat foglaltak le, több millió forint értékben – közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
Dávid Zoltán elmondta A NAV munkatársai a dohányárut és a szeszesitalokat lefoglalták, és feljelentést tettek költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt – tette hozzá a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.