Hírek
2013. Október 10. 16:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Csecsemőt tettek a fővárosi Madarász utcai kórház babamentő inkubátorába
![Csecsemőt tettek a fővárosi Madarász utcai kórház babamentő inkubátorába](/external/image_cache/4/d/7/4d7888216d2b53e26baf89c4dcc2b05d.jpg)
Egy lánycsecsemőt találtak a fővárosi Heim Pál Gyermekkórház Madarász utcai telephelyén lévő babamentő inkubátorban - közölte az intézmény főigazgató főorvosa csütörtökön az MTI-vel.
Nagy Anikó tájékoztatása szerint a csecsemőt még kedden, "szépen felöltöztetve, tisztán", helyezték el az inkubátorban.
A gyermek 2-3 hetes lehet, a súlya 3350 gramm. A kislány jól van - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 08. 07:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az egész Soros-hálózatot fel kell számolni
Az egész Soros-hálózatot fel kell számolni, szankciókat kell életbe léptetni azokkal szemben, akik külföldről fogadnak el pénzt a magyar politika befolyásolására -
2025. Február 08. 06:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: a vasúti infrastruktúráról szóló megállapodás kialakítása a rákosrendezői fejlesztés első lépése
2025. Február 07. 07:18, péntek | Belföld
Hatsávossá bővül az M1-es autópálya Győrig
Megkezdődik az M1-es autópálya hatsávosra bővítése Budapest és Győr között 2025 augusztusában.
2025. Február 07. 07:15, péntek | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest győzött, a város érdeke felülírta az ingatlanpanamát
A kormány végre meghátrált, amit már évekkel ezelőtt kellett volna, azt csütörtökön elismerték: mini-Dubaj helyett győzött Budapest érdeke -