Hírek
2013. November 11. 09:48, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Busz és személyautó ütközött Győr megyében, tíz sérült
Tíz ember megsérült, amikor menetrend szerinti busz és személyautó ütközött össze hétfő reggel a Győr-Moson-Sopron megyei Iván és Pusztacsalád között - közölte a katasztrófavédelem megyei szóvivője az MTI-vel.
Albert-Dobos Viktória hadnagy tájékoztatása szerint a buszon a sofőrön kívül 12-en utaztak, az autóban csak a vezető ült.
*****
Az MTI helyszínről származó információja szerint nincs súlyos sérültje annak a buszbalesetnek, amely hétfő reggel történt a Győr-Moson-Sopron megyei Iván és Pusztacsalád között.
Albert-Dobos Viktória hadnagy, a katasztrófavédelem megyei szóvivője korábban elmondta: menetrend szerinti busz és személyautó ütközött össze. A buszon a sofőrön kívül 12-en utaztak, az autóban csak a vezető ült.
Kálmán Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese azt közölte, hogy az első jelentések szerint a személyautó a szemközti sávba áttérve ütközött össze a busszal, amely az árokba szaladt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek
ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt
Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt
2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek
Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták
A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi
A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Rendőrre támadt karddal egy férfi
A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.