Hírek
2024. Március 21. 10:00, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: karcag tv
BESURRANT AZ UDVAROKBA
Egy fiatal tolvaj Tiszaburán lakóházak udvaráról vitte el az értékeket. A rendőrök elkapták, majd őrizetbe vették. A férfi beismerte cselekményeit. Azóta az is kiderült, egy közeli erdő fáit is megritkította.
Egy 20 éves tiszaburai férfit gyanúsítanak a karcagi rendőrök azzal a bűncselekmény-sorozattal, ami 2023 decemberében kezdődött a faluban.
A megalapozott gyanú szerint a tettes több lakóház udvarára ment be illetéktelenül, ahonnan benzinmotoros láncfűrészt, vaskereket, kerékpárokat, akácfarönköket lopott el, sőt, egy helyi erdő fáit is megritkította, és 170 ezer forint értékű nyárfamennyiséget vágott ki.
A rendőrök tanúkat hallgattak ki, adatot gyűjtöttek, aminek eredményeként elfogták a tolvajt, és hatrendbeli vagyon elleni bűncselekménnyel gyanúsították meg, beismerő vallomást tett.
A férfi nem úszta meg ennyivel, hiszen a nyomozó hatóság őrizetbe vette, és kezdeményezte letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
2026. Május 30. 16:00, szombat | Kék hírek
KR NNI: hűtlen kezelés és pénzmosás ügyében két szálon folyik vizsgálat az MNB-ügyben
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
