Hírek
2023. November 26. 05:01, vasárnap | Helyi
BESURRANÓ TOLVAJT FOGTAK

Kerékpár, pénz, laptop, cement, fülbevaló centrifuga, láncfűrész… és ez még nem minden annak a tiszabői férfinak a zsákmányai közül, aki több mint egymillió forint kárt okozott az elmúlt 5 hónapban.
A tolvajt a kunhegyesi rendőrök őrizetbe vették. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/13-rendbeli-lopas
Bejelentést tett a rendőrségen egy tiszabői lakos, hogy egy ismeretlen bement az otthonába, és elvitt 5000 forintot valamint egy aranyozott fülbevalót. A rendőrök a helyszíni adatgyűjtés során rövid időn belül azonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit.
Időközben két újabb bejelentés érkezett. Szintén éjszaka egy másik tiszabői családi ház teraszáról egy DVD-lejátszót és egy kerékpárt vitt el ismeretlen, valamint a szomszédos ingatlanból egy zsák cementet és kéziszerszámokat.
Felmerült a gyanú, hogy a két későbbi bűncselekményt is ugyanaz követte el, mint az elsőt.
A rendőrök előállították a tiszabői lakost, és gyanúsítottként kihallgatták. Megállapították, hogy a 26 éves férfi ellen már van folyamatban eljárás, így a kunhegyesi rendőrök egyesítették az ügyeket. Immár 13 rendbeli, az elmúlt 5 hónapban elkövetett vagyon elleni bűncselekmény róható a férfi terhére, melyekkel összességében több mint egymillió forint kárt okozott.
A nyomozók őrizetbe vették a tiszabői férfit és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi
AUGUSZTUS 10-IG LÁTOGATHATÓ A KIÁLLÍTÁS
Festmények, fotók, grafikák is láthatók azon a népszerű kiállításon, amely a Berekfürdői Nemzetközi Nagykun Művésztelep 30 évét mutatja be a Rónai malomban. A tárlatot 2025. augusztus 10- ig lehet megtekinteni.
2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi
AZ ITTAS ÉS BÓDULT SOFŐRÖKRE VADÁSZTAK
A ROADPOL Operational Group éves ellenőrzési terve alapján, a rendőrség egy héten keresztül országos közúti ellenőrzést tartott Magyarország teljes területén.
2025. Július 30. 00:00, szerda | Helyi
IVÓCIMBORÁJÁT IS MEGLOPTA
Nem volt elég az együtt italozás, kábítószerre kellett az ivócimbora pénze. A Jászberényi Járási Ügyészség kifosztás bűntette miatt indítványozta egy 25 éves jászberényi férfi letartóztatását.
2025. Július 29. 08:00, kedd | Helyi
ELLENŐRZÉS SZÁRAZFÖLDÖN ÉS VÍZEN
Földön és vízen ellenőriztek a rendőrök és a társszervek munkatársai a Tisza-tó térségében.