Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2023. Május 05. 19:12, péntek | Helyi

Ballagás a A Karcagi Nagykun Református Gimnáziumban

Ballagás a A Karcagi Nagykun Református Gimnáziumban

A Karcagi Nagykun Református Gimnázium 65 végzős diákja vett búcsút az alma matertől.

A Karcagi Nagykun Református Gimnázium 65 végzős diákja vett búcsút az alma matertől. A három végzős osztály osztályfőnökeikkel először a tantestülettől, az iskolatársaktól búcsúzott el, majd a Karcagi Nagykun Református Nagytemplomban ballagási istentiszteleten vettek részt.

Nt. Ráczné Palsák Edit lelkipásztor igehirdetése után Acsai Zsófia 12. B osztályos tanuló szavalata után Gerák Hanna Evelin 12. C osztályos tanuló a ballagó diákok nevében búcsúzott el az iskolától. A nevelőtestület nevében Türke Beáta tanárnő, a 12. C osztály osztályfőnöke köszönt el a végzősöktől.

A végzősök részére Tóth Barna igazgató adta át az iskola által alapított díjakat, okleveleket a legjobbaknak tanulmányi, sport eredményeikért, valamint közösségi munkáért.

A ballagók nevében Lukács Dzsesszika Dominika 12. B osztályos tanuló kötött szalagot az iskolazászlóra, amit Ökrös Máté Mihály 12. A, Sarkadi Liza 12. B és Kántor Boglárka 12. C osztályos tanulók adtak át Dobó István 11. B, Szabó Réka 11. A és Halter Ildikó Zita 11. C osztályos tanulóknak.

A szalagkötés és zászlóátadás alatt Nagyfejeő Hanga 12. A osztályos tanuló Reuben Morgan „Rejts most el” című dalát szólaltatta meg, zongorán kísért Rab Zita Mónika tanárnő.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi

HAJDÚSZOBOSZLÓN TARTOTT GYAKORLATOT A MAGYAR VÖRÖSKERESZT

Országos vészhelyzeti gyakorlatot tartott a Magyar Vöröskereszt Hajdúszoboszlón. A százötven résztvevő között Magyarországon először tűntek fel robotkutyák.

2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi

BEDROGOZVA ÜTÖTTE EL

Egy 26 éves férfi kábító hatású anyag elfogyasztását követően, utasa haragosát ütötte el autójával Kunszentmártonban. Az ügyészség vádat emelt ellene.

2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi

ÜGYELJÜNK AZ ELEKTROMOS HÁLÓZATRA

Ügyeljünk az elektromos hálózatra, ugyanis az épülettüzek egyik leggyakoribb kiváltó oka a nem megfelelően használt hálózat, illetve a karbantartás hiánya.

2025. Szeptember 15. 10:51, hétfő | Helyi

Két autó ütközött Szászbereknél

Összeütközött két személygépkocsi vasárnap délután Szászberek és Jászladány között.