Hírek
2013. Augusztus 01. 08:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetek miatt több kilométeres a torlódás az M0 M5-ös felé vezető oldalán

Két baleset is történt az M0-s autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, pár kilométerre egymástól csütörtök reggel, egyre nagyobb a torlódás - közölte az Útinform és a rendőrség az MTI-vel.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta, hogy kora reggel az M0-s 23-as kilométerénél két autó ütközött, de a karambol miatti sávlezárást azóta feloldották.
Nem sokkal később ugyanezen az oldalon, a 26-os kilométernél négy autó szaladt egymásba. A külső sávot lezárták, emiatt egyre nagyobb a torlódás: a 6-7 kilométeres kocsisor vége a szigetszentmiklósi csomópont közelében araszol - tette hozzá az ügyeletes.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetekben csak anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!