Hírek
2025. Január 13. 08:54, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Az elmúlt 72 órában történt
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 72 órában 1 személyi sérüléssel járó közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt három napban a vármegye rendőrei 11 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 2 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy fegyverneki lakos közlekedett személygépkocsival január 11-én hajnalban, Törökszentmiklós külterületén a 4-es számú főúton. Haladása során nem az út vonalvezetésének megfelelően közlekedett és a jobb oldali vízelvezető árokba csúszott. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért a férfit további mintavételre előállították. Vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 06:00, csütörtök | Helyi
ELISMERÉSEKET ADTAK ÁT A MAGYAR ÁPOLÓK NAPJÁN
Karcagon is megünnepelték a Magyar Ápolók Napját. A Kátai Gábor Kórház ünnepségén köszöntötték az egészségügyi dolgozókat, és elismeréseket adtak át azoknak, akik kiemelkedő munkájukkal szolgálják a betegeket.
2026. Március 05. 06:00, csütörtök | Helyi
POTYAUTAST TALÁLTAK A SPENÓTBAN
Nem mindennapi meglepetésben volt része egy vásárlónak az egyik vármegyei élelmiszerüzletben.
2026. Március 05. 06:00, csütörtök | Helyi
LENYŰGÖZTE A DIÁKOKAT A TENGERÉSZETI KIÁLLÍTÁS
A karcagi Szentannai Sámuel Református Gimnázium és Technikum kadétjai ezúttal nem a tankönyvekben, hanem a magyar tengerészet múltjában merültek el.
2026. Március 05. 06:00, csütörtök | Helyi
VÁDAT EMELT AZ ÜGYÉSZSÉG A KÜLÖNÖS VISSZAESŐVEL SZEMBEN
A Szolnoki Járási Ügyészség jármű önkényes elvételének büntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy 23 éves fiatalemberrel szemben.

