Hírek
2024. Szeptember 13. 08:14, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
Az elmúlt 24 órában történt

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 2 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 1 személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy tápiógyörgyei lakos közlekedett személygépkocsival Jászteleken szeptember 12-én reggel, mikor a rendőrök ellenőrizték. A férfivel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért további mintavételre előállították, vezetői engedélyét elvették és vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 06:00, csütörtök | Helyi
A MOZGÁSÉ VOLT A FŐSZEREP
A mozgásé volt a főszerep a Madarász Imre Egyesített Óvoda Takács Péter utcai tagóvodájában megrendezett Kelj fel Jancsi elnevezésű programon.
2025. Október 02. 06:00, csütörtök | Helyi
SZAKMÁK VILÁGA PÁLYAVÁLASZTÁSI NAP
Inspirációk és lehetőségek – ezzel a mottóval nyílt meg Karcagon a pályaválasztási kiállítás-sorozat első állomása.
2025. Október 02. 06:00, csütörtök | Helyi
KÉSZÜL A TÉLI ELŐADÁS-SOROZATRA A BENGECSEG ALAPÍTVÁNY
Programsorozat. Már a télre is készül a Bengecseg Alapítvány, amely idén is számos programmal várja és várta eddig is azokat a karcagiakat, akik érdeklődnek a ma már letűnt egykori kultúra, az azt körülvevő világ iránt.
2025. Október 02. 06:00, csütörtök | Helyi
IDŐS NŐ VÁLLÁRÓL TÉPTE LE A TÁSKÁT
Idős nő válláról tépte le a táskát egy jászkiséri lakos. A rendőrök elfogták, őrizetbe vették, és bíróság elé állították.