Városlista
2025. augusztus 25, hétfő - Lajos

Hírek

2024. Augusztus 22. 09:03, csütörtök | Helyi

Az elmúlt 24 órában történt.

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt napon 7 közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

A vármegye rendőrei 4 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, és 2 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy tiszafüredi lakos személygépkocsival közlekedett Tiszaszentimre irányából Újszentgyögy felé augusztus 21-én reggel. A sofőr haladása során az útárokba csúszott járművével és egy fának ütközött. A 38 éves gépkocsivezető és utasa a baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedtek. A baleset helyszínén intézkedő rendőrök megállapították, hogy 38 éves járművezető úgy ült volán mögé, hogy előtte alkoholt fogyasztott. A férfi ellen járművezetés ittas állapotban vétség miatt rendeltek el nyomozást.

Címkék: #karcag tv

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 24. 05:00, vasárnap | Helyi

KEVÉS LESZ A DIÓ

Dió sem lesz annyi, mint korábban. Nem csak az aszály, hanem a szélvihar, de leginkább az úgynevezett dióburokfúró- légy okolható az idei alacsony termésért. Ezzel pedig a karácsonyi diós bejgli is veszélybe kerül.

2025. Augusztus 24. 05:00, vasárnap | Helyi

MÁSFÉL MILLIÓS KÁRT OKOZTAK

Két abonyi férfi legutóbbi lopásukkal másfél milliós kárt okozott egy tószegi sértettnek. A szolnoki rendőrök többrendbeli lopás miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket.

2025. Augusztus 23. 05:00, szombat | Helyi

TÖRTÉNELMI TANÉVRE KÉSZÜL A GYÖRFFY ISTVÁN KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA

Történelmi tanévre készül a Györffy István Katolikus Általános Iskola, hiszen az elkészült iskolakápolnát az új tanév októberében szentelik majd fel.

2025. Augusztus 23. 05:00, szombat | Helyi

EGYRE TÖBBEN HASZNÁLNAK ELEKTROMOS ROLLERT

Hazánkban is egyre elterjedtebb közlekedési eszköznek számítanak az elektromos rollerek, hiszen ez a kis egyszerű szerkezet megkönnyítheti a közlekedésünket, viszonylag hamar eljuthatunk vele A-ból B-be.