Hírek
2018. Június 03. 18:05, vasárnap |
				Belföld				
Forrás: mti
				
				Az Apocalyptica és a Canned Head is fellép a Harley-Davidson fesztiválon
 
				Az Apocalyptica és a Canned Head is fellép az alsóörsi Harley-Davidson Open Road Festen, amely szerdától öt napon át várja a közönséget a Balaton partján.
	A szervezők közleménye szerint idén számos különlegességgel készülnek: néhány szerencsés a Tankcsapda dobosával, Fejes Tomival és a gitáros Sidivel utazhat le az Open Road Fest kapujáig, de két vezetett motoros túrát is szerveznek a hagyományosan megtartott szombati motoros felvonulás mellett.
	
	A színpadon a finn Apocalyptica és az amerikai Canned Heat mellett fellép Németországból a The New Roses, a magyar előadók közül pedig a Tankcsapda, a Leander Kills, a Paddy and the Rats, a Zorall, a USEME, a Fish! és az LGT is.
	
	A programok között szerepel egy lovas show a Rodeo Team jóvoltából, a Gravity Academy tagjai akrobatikai mutatványokkal készülnek, idén is lesz jótékonysági Kids Race futam a legkisebbek főszereplésével, Gáborecz István láncfűrésszel faragó szobrász pedig a tavaly kifaragott fa motor mellé idén egy motorost is készít.
	
	Ebben az évben is gazdára talál egy eredeti Harley-Davidson Street Rod motor egy nyereményjátéknak köszönhetően, amelyhez még várják a csatlakozókat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
