Városlista
2026. június 5, péntek - Fatime

Hírek

2019. Június 20. 15:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mészáros János

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Felhőszakadás után három személygépkocsi merült el az esővízben szerda este egy szolnoki aluljáróban, az autók tetejére menekült utasokat a tűzoltók helyezték biztonságba

– tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Németh Ádám közölte: a vihar miatt mintegy ötven helyszínen volt szükség a megye tűzoltóinak munkájára.

Sok helyen fák dőltek utakra, járművekre, épületekre, villanyvezetékre. A legtöbb esetben Szolnokon, Rákóczifalván, Fegyverneken és Tiszafüreden kellett a tűzoltóknak segíteniük.

Szolnokon a Bercsényi utcában több lakásba és garázsba folyt be a víz, egy Mária úti hotel pincéjéből például hetven centiméter magasan álló vizet kellett kiszivattyúzni.

Szajolban egy garázs bádogtetejét fújta le a szél.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld

Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén

2026. Június 05. 07:07, péntek | Belföld

Magyar Péter: Nem tudunk teljesen leszakadni az orosz energiáról

2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld

NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.