Hírek
2016. Augusztus 21. 19:50, vasárnap | Helyi
Augusztus 20. Képekkel

A tűzijáték előtt ünnepi köszöntőt dr. Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter mondott.
Augusztus 20-án reggel a Kossuth téren az Országzászló felvonásában közreműködött a Kováts Mihály huszárbandérium, majd a római katolikus templomban Szent István-napi búcsúi szentmise kezdődött, melyen az örkényi kórus szolgált.
Fél háromtól az Erzsébet ligetből indult az aratófelvonulás, a város több utcáján át. 16 órakor a a Kossuth téri színpadon Don Valentino gyermekműsora volt, majd megérkeztek az aratómenet tagjai, akiket Dobos László polgármester és Szepesi Tibor önkormányzati képviselő, a Déryné Kulturális Központ igazgatója fogadott.
A műsorban közreműködött Bartha András nótaénekes és Déryné Kulturális Központ néptánccsoportjai a Pipás népzenei együttessel. Ezután Detty, majd a THE BEST COMPANY koncertje volt.
A tűzijáték előtt ünnepi köszöntőt dr. Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter mondott.
A tűzijáték után a Kelemen Kabátban élő koncertjével zárult az ünnepi program.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
HAJDÚSZOBOSZLÓN TARTOTT GYAKORLATOT A MAGYAR VÖRÖSKERESZT
Országos vészhelyzeti gyakorlatot tartott a Magyar Vöröskereszt Hajdúszoboszlón. A százötven résztvevő között Magyarországon először tűntek fel robotkutyák.
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
BEDROGOZVA ÜTÖTTE EL
Egy 26 éves férfi kábító hatású anyag elfogyasztását követően, utasa haragosát ütötte el autójával Kunszentmártonban. Az ügyészség vádat emelt ellene.
2025. Szeptember 16. 06:00, kedd | Helyi
ÜGYELJÜNK AZ ELEKTROMOS HÁLÓZATRA
Ügyeljünk az elektromos hálózatra, ugyanis az épülettüzek egyik leggyakoribb kiváltó oka a nem megfelelően használt hálózat, illetve a karbantartás hiánya.
2025. Szeptember 15. 10:51, hétfő | Helyi
Két autó ütközött Szászbereknél
Összeütközött két személygépkocsi vasárnap délután Szászberek és Jászladány között.