Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2024. November 15. 13:00, péntek | Helyi
Forrás: karcag tv

ÁMOKFUTÓ KAMIONOS

ÁMOKFUTÓ KAMIONOS

Mindenkit hazavárnak. Kevésen múlt, hogy nem történt súlyos baleset egy kamionos gyorshajtása miatt a 31-es főúton.

Nyugodt a forgalom a 31-es számú főút Jász- Nagykun- Szolnok és Pest vármegye közti szakaszán. Hogy ez az állapot nem állandó, azt az útpadka mentén látható keréknyomok bizonyítják. A közelmúltban egy száguldó kamionos okozott kevés híján komoly balesetet.

SZABÓ SÁNDOR
-Azt kell mondjam, mindennapos. Azt kell mondjam, ez szinte mindennapos.

Valaki felvételt készített a veszélyes manőverről, amelyet ki is tett a közösségi oldalra. Mint általában az ehhez hasonló videókat, ezt is sokan tekintették, illetve osztották meg.

SZABÓ SÁNDOR:
-Tulajdonképpen egy szabálytalan előzés volt. Ami itt veszélyes. Gyakorlatilag nem ez a jászberényi szakasz, a Szolnok megyei, hanem sokkal veszélyesebb, hogyha továbbmegyünk egy ötszáz métert, a budapesti szakasz, Pest megyei szakasz. Ott sokkal keskenyebb az út, kacskaringósabb is, tehát tulajdonképpen a balesetek legnagyobb része a Pest megyei szakaszon történik, nem ott, ahol jelenleg éppen ez az előzés történt.

Csak a szerencsének köszönhető, hogy a kamionos gyorshajtásból nem lett komolyabb baleset.

Címkék: 31ES ÚT, kamion

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 09:02, szerda | Helyi

ELKAPTÁK A RABLÓPÁROST

Egy nap alatt rácsok mögé került az a két gyanúsított, akik előre kipécézték maguknak áldozatukat, hogy megszerezzék az értékeit.

2026. Június 17. 09:01, szerda | Helyi

ELBALLAGTAK A „GYÖRFFYSEK”

Megható és ünnepélyes pillanatokkal búcsúztak a Györffy István Katolikus Általános Iskola végzős diákjai.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi

LEBUKOTT A VOLT PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

A Karcagi Járási Ügyészség kisebb kárt okozó csalás vétsége és más bűncselekmény miatt emelt vádat egy férfi ellen, aki egy talált átutalási megbízással próbált pénzhez jutni.

2026. Június 17. 08:58, szerda | Helyi

VÍZRE SZÁLLTAK A PET KALÓZOK

Több mint háromszázan szálltak vízre azért, hogy tisztábbá tegyék a természetet.