Hírek
2025. Február 12. 11:00, szerda |
Helyi
Forrás: karcag tv
ALVÓ NAGYPAPÁJÁT LOPTA MEG

A jászsági rendőrök őrizetbe vettek egy fiatalt, aki több rokonát is meglopta, és kifosztotta nagyszüleit.
Alvó nagypapája feje alól húzta ki a pénztárcát a jászjákóhalmi férfi.
Nem ez volt az első eset, hogy megkárosította saját rokonait.
Az elmúlt hónapokban tulajdonképpen az összes hozzátartozójától – nagynénjétől, keresztanyjától és testvérétől – lopott kisebb összegeket. Ezenkívül idegenek otthonában is megjelent hívatlanul, de annak az ismerősének sem kegyelmezett, akitől kölcsönkérte a telefonját, de vissza már nem adta.
A jászberényi rendőrök kihallgatták a 18 éves gyanúsítottat hatrendbeli lopás és kifosztás elkövetése miatt.
Beismerte tetteit a nyomozóknak. Kihallgatását követően őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 02. 08:00, szombat | Helyi
MEGMENTETTÉK A KIHALÁSTÓL A SZÉKI CSÉREKET
Megmenekült madarak. Kis híján kihalt fajjá vált a széki csér. A legnagyobb egyedszámban a Nagykunságban élő madárnak kevesebb, mint harminc egyede maradt meg.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI
Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET
Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.
2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi
RABLÁS LETT A ZENEHALLGATÁS VÉGE
A gyanúsított mindent tagad, pedig a rendőrök nála találták meg a mobiltelefont. Talán a fogdán felfrissül az emlékezete.