Hírek
2016. December 12. 08:51, hétfő | Helyi
Adventi játszóház

... felléptek a Déryné Dalma Dance csoportjai is.
A Déryné Kulturális Központ szombaton a Városi Sportcsarnokba várta a gyerekeket, ahol adventi játszóházat tartottak. Mint Szepesi Tibor igazgatótól megtudtuk, a kézműves foglalkozásokon a Madarász Imre Egyesített Óvoda óvodapedagógusai segítségével lehetett karácsonyfadíszeket, ajándéktasakokat, képeslapokat készíteni, az előtérben nagyon népszerű volt most is a karácsonyi mézes sütés.
A Vöröskereszt munkatársai pedig műsebeket festettek a gyerekeknek és közben az elsősegélynyújtásról is beszéltek nekik. A legkisebbeket Babasarok várta, ahol labdázhattak, a csarnokban bemutatót tartottak a KSE szakosztályai, de felléptek a Déryné Dalma Dance csoportjai is.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi
EPIPEN ÁTADÓ A KUTHEN UTCAI OVIBAN
Ne kelljen használni, de ha mégis szükség van rá, álljanak rá készen az óvodapedagógusok.
2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi
BAJBA JUTOTT ŐZET MENTETTEK A TŰZOLTÓK
Egy négy méter mély silógödörbe esett egy őz Örményes külterületén. Az állatot a kisújszállási önkormányzati tűzoltók hozták a felszínre létra és mentőkötél használatával.
2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi
ITT A SZÜRET, FIGYELJÜNK A MUSTGÁZRA
Habár vármegyénkben nincsen borvidék, mégis sokan próbálnak meg az otthon megtermelt szőlőből bort készíteni.
2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi
KŐTELEKI DÍLERT VONTAK KI A FORGALOMBÓL
Zárkában gondolkodhat arról, hogy jó ötlet volt-e belevágni a bűnös ügyletbe.